Firmy,  Usługi

Biuro rachunkowe Znany Księgowy – najlepszy partner w biznesie

znany księgowy

Naszym celem jest zminimalizowanie obciążeń podatkowych  naszych partnerów przy jednoczesnym zagwarantowaniu zgodności naszych działań z obecnymi przepisami. Od ponad 15 lat oferujemy księgowość. Dzięki  rzetelności, umiejętnościom oraz otwartości na wymagania klienta zbudowaliśmy solidną markę na rynku. Tylko w 100% świadome działania poparte analizami wykonanymi w oparciu o aktualne przepisy, dają nam szanse graniczące z pewnością na osiągnięcie sukcesu. Informacje o naszym biurze podatkowym Znany Księgowy znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Biuro rachunkowe – zasady działania

biuro rachunkowe

Naszym klientom zapewniamy przeprowadzenie audytu przez biegłych rewidentów. Audyt rachunkowy daje możliwość potwierdzić prawidłowość raportowanych danych oraz umożliwia zweryfikowanie procesów kontroli wewnętrznych zaimplementowanych w firmie. Lista znalezionych słabości zwiększających ryzyko działania i otrzymane od audytora rekomendacje mogą zostać efektywnie wykorzystane przez osoby zarządzające. Ponadto pozytywna opinia uzyskana od audytora pracuje na korzyść spółki w przypadku szukania zewnętrznych źródeł dofinansowania. Sporządzimy dla państwa spersonalizowaną ofertę cenową. W przypadku akceptacji naszej oferty cenowej oraz zamieszczonego cennika zaczynamy współpracę podpisując umowę. Prawidłowy rozwój przedsiębiorstwa to nie tylko działania pro-aktywne ale przede wszystkim działania i akcja, nakierowana na multiplikację korzyści przy optymalizacji kosztów i strat. My pomożemy tobie osiągać sukcesy w interesach. Nasze biuro rachunkowe ma certyfikat księgowy wydany przez ministra finansów. Możemy więc państwu pomagać w usługach księgowych.

Czym wyróżnia się nasze biuro rachunkowe?

biuro rozliczeniowe
biuro rozliczeniowe

Pozyskujemy dotacje na rozwój firm, wystartowanie działalności gospodarczej a także rozwój gospodarstw rolnych. Wszystkie oferowane przez nas usługi księgowe świadczone są na wysokim poziomie. Dopełnimy wszystkich niezbędnych formalności zarówno w czasie kontroli, postępowań przedsądowych i sądowych, a także odwoławczych. Zautomatyzowanie poprzez program standardowych czynności księgowych daje możliwość wygospodarować dla przedsiębiorców więcej czasu niezbędnego do rozwiązywania i załatwiania bardziej skomplikowanych spraw. Czym większa firma tym większa odpowiedzialność w stosunku do pracowników, urzędów, zusu, zleceniobiorców, dlatego dywersyfikując ryzyko należy skierować się ku prowadzeniu wielu podmiotów jednocześnie. Dowiedz się od nas jakie rozwiązanie będzie dobre dla państwa biznesu. https://znany-ksiegowy.pl – zapraszamy do współpracy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *