Katalogi stron i firm moderowane
Internet,  Usługi

Katalogi stron moderowane

Poznaj naszą ofertę, o której szerzej przeczytasz poniżej pod katalogi stron. Oferta jest skierowana zarówno dla indywidualnych nabywców jak i dla firm zajmujących się profesjonalnym pozycjonowaniem. Zobacz też, jak łatwo sam jesteś w stanie podwyższyć pozycje swojej strony w głównych wyszukiwarkach jak Google, Bing, Msn czy Yahoo. Ponadto przejrzyj mocne bazy i katalogi firm jak np. E-polskiefirmy czy Linkvendor z polskimi domenami PL.

Czym jest katalog stron internetowych?

Chyba wszyscy wiemy doskonale, że samo stworzenie strony www jest niewystarczające. Chcąc bowiem dotrzeć ze swoją ofertą do możliwie największej ilości osób, musimy zdecydować się na szereg działań promujących naszą witrynę. Chodzi tu mianowicie o szeroko rozumiane pozycjonowanie stron. Działania tego typu mogą mieć różnych charakter, lecz zawsze chodzi o to, aby poprawiła się pozycja strony www w wyszukiwarce. Jednym z ciekawszych działań tego rodzaju jest dodawania swojej strony do katalogów stron.

Co tak naprawdę dają katalogi stron?

katalogi stron

Często się słyszy, że katalogi stron nie mają już takiej mocy jak dawniej. Jest w tym trochę prawdy, bo tego rodzaju miejsc się namnożyło całkiem sporo i często nie przejawiają większej wartości. Wynika to po części z tego, że nie są one moderowane i tym samym trafia tam mnóstwo treści bez większej wartości. Dlatego też chcąc, aby katalog stron www spełniał pokładane w nim nadzieje, to decydujmy się na te moderowane. Często wiąże się to z niedużą opłatą, lecz nie są to zmarnowane pieniądze. Do tego dbając o wartość merytoryczną wpisu, zachęci do odwiedzin nie tylko roboty wyszukiwarek, ale i ludzi odwiedzających ów katalog stron internetowych.

Katalogi stron moderowane kluczem do sukcesu

katalogi stron moderowane
katalogi stron moderowane

Aby umieścić swoją witrynę w katalogu nie zapłacisz nic, ani grosza. Są to najczęściej darmowe katalogi, w których króluje spam i nie przejawiają żadnej wartości. Wystarczy że posiadasz jeden tekst i już możesz „pozycjonować” swoją stronę www dodając wszędzie to samo, tak jak czynią to inni. Jednak takie zbiory stron bardziej mogą zaszkodzić, niż dodać stronie mocy, o którą zależy przecież każdemu. Kluczem do sukcesu jest zamieszczanie domeny w katalogach moderowanych, które są najczęściej płatne. Koniecznie zadbaj o to, aby wpis był spójny. Zachęci on nie tylko roboty wyszukujące nowe treści, ale i zwykłych użytkowników do odwiedzenia polecanej witryny. Przede wszystkim będą to przypadkowi ludzie odwiedzający ów katalog stron internetowych, na który przypadkiem weszli dzięki ciekawemu wpisowi. Dobrze napisane i zredagowane teksty zachęcą do wejścia i przeczytania kilku odsłon o Waszej firmie lub blogu.

Lista katalogów stron – darmowe i płatne

Moderowana baza stron i firm, została wyselekcjonowana specjalnie dla Państwa.

Mocny katalog stron Racer.com.pl
Solidny katalog Seo-active.pl
Dający linki Edu – baza witryn Catalog.edu.pl
Spis ze stronami – Seo.proenter.pl

Są to przykładowe bazy z popularnymi witrynami. Katalogi firm darmowe są dla Państwa zawsze dostępne. Więcej informacji przeczytacie Państwo pod: Katalogi stron na stronie Oyh.pl. Na naszej stronie znajdziecie wiele tekstów jak wykorzystać katalogi i naprawdę niedużym kosztem pozycjonować swoją stronę. Pozycjonowanie firm dla każdego jest dostępne, pomożemy w wielu aspektach, aby robić to dobrze. Dlatego, aby dodać wpis z linkami do katalogów stron moderowanych i płatnych, zachęcamy – promocyjny zakup Multikodu (dostępny w Sklepie).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *